دوره های Pre-IELTS

آشنایی با دوره های Pre-IELTS گلوکال آیلتس

دوره های Pre-IELTS

آشنایی با دوره های Pre-IELTS گلوکال آیلتس

دوره های Pre-IELTS طبق استانداردهای آموزشی در گلوکال آیلتس به 4 دوره که در ادامه اهداف هر کدام توضیح داده شده، تقسیم بندی می شود. هر کدام از این دوره ها در چارت آموزشی ما با بهره گیری از متد آموزشی ECCS گلوکال آیلتس به شما عزیزان ارائه می شود.

Elementary

در پایان این دوره، زبان آموز می‌تواند جملات و عبارات پرکاربردی که با نیازهای ضروری در ارتباط هستند (برای مثال، اطلاعات اولیه شخصی و خانوادگی، خرید کردن، مسافرت، جغرافیای محلی و کار) را درک کرده و درباره آن‌ها صحبت کند. زبان‌آموزان همچنین قادر خواهند بود تا نکات دستوری اولیه و همچنین واژگان کلیدی مربوط به این سطح را فراگرفته و از آن‌ها در صحبت‌کردن و نوشتن استفاده کنند.

Pre-intermediate

در پایان این دوره، داوطلب توانمندی اولیۀ لازم در مهارت‌های چهارگانۀ اصلی(خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن) را کسب نموده و قادر خواهد بود با استفاده از ساختار های ساده به تبادل نظر در زمینۀ مسائلی که به اطلاعات مستقیم و ساده نیاز دارد بپردازد. علاوه بر این، با تاکید بر آموزش‌های مبتنی بر توسعۀ ساختارهای گرامری و دایرۀ لغات، زبان آموزان قادر خواهند بود برای موضوعات روزمره دیالوگ‌ها و متن‌هایی واضح تولید کنند و دیدگاه خود را در مورد موضوع مورد نظر توضیح دهند.

Intermediate

در پایان این دوره، زبان آموز می‌تواند مفاهیم و مطالب مختلف انگلیسی را به راحتی درک کرده و در رابطه با آنها اظهار نظر کند. همچنین می تواند با استفاده از ساختارهای پیشرفته دستوری و لغوی متون و گفتگوهای دقیق‌تر و واضح تری را ارئه نماید و در ارتباط با نکات مثبت و منفی موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر نماید. در پایان‌ این دوره انتظار می‌رود زبان‌آموز بتواند روان و گویا صحبت کرده و در نوشتن از جملات نسبتا پیچیده‌ی دستوری استفاده نماید.

High

زبان آموزان در پایان این دوره به این سطح از توانمندی می رسند که به سهولت و با استفاده از ساختارهای پیچیدۀ دستوری در مورد انواع موضوعات عمومی و آکادمیک صحبت کنند. علاوه بر این، افراد قادر خواهند بود متونی با سطح بالای همبستگی معنایی، خوش‌ساختار و دقیق در مورد موضوعات پیچیده آماده کنند، که نشان دهنده استفاده هدفمند و کنترل شده از الگوهای ساختار یافته ارتباطی باشد.

سطح شما بالاتر است؟ با اهداف و چارت دوره های آیلتس اشنا شوید.

فرم درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم مشاوره، قبل از ثبت نام در دوره ها، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش مجموعه گلوکال آیلتس استفاده نمائید.

همچنین می توانید برای مشاوره تلفنی فوری با شماره 0212224541 تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید
مکالمه را شروع کنید
سلام! روی کارشناس مورد نظر کلیک کنید تا بتوانید در WhatsApp  چت کنید.
در ساعات اداری در کمترین زمان پاسخگو هستیم.
ارتبــاط
با مـا
شما
نام
شما
ایمیل
شما
شماره تماس
شما
پیغام
ارســال پیـغــام