دوره های IELTS

آشنایی با دوره های IELTS گلوکال آیلتس

دوره های IELTS

آشنایی با دوره های IELTS گلوکال آیلتس

دوره های IELTS طبق استانداردهای آموزشی در گلوکال آیلتس به 4 دوره A2, B1, B2, C1 تقسیم بندی می شود. هر کدام از این دوره ها در چارت آموزشی ما با بهره گیری از متد آموزشی ECCS گلوکال آیلتس به شما عزیزان ارائه می شود.

A2

در این دوره، داوطلبان با ساختار کلی آزمون آیلتس به طور کامل آشنا می شوند و با مرور تمام نکات دستوری(انواع جملات، کلمات ربط، ساختارهای مجهول و …) و لغوی (استفاده از مترادف ها و کلمات همنشین) به سطح معادل نمرۀ 4.5 آزمون آیلتس خواهند رسید.

B1

هدف اصلی این دوره، آماده کردن داوطلبان برای کسب نمرۀ 5.5 آزمون آیلتس است. در طی این سطح، داوطلبان با انواع تکنیک‌ها و استراتژی‌های پاسخ‌دهی سوالات 4 بخش آزمون آیلتس آشنا گردیده و متناسب با آن تمرین‌هایی در قالب فعالیت‌های کلاسی و کار در منزل به صورت انفرادی و گروهی انجام می‌دهند. 

B2

هدف از این سطح، آماده‌سازی داوطلبان برای کسب نمرۀ 6.5  آزمون اصلی آیلتس است. در این سطح، داوطلبان با بررسی و به کارگیری ساختارهای پیچیدۀ دستوری و استفاده از  لغات و اصطلاحات با کاربرد رسمی‌تر و کمتر متداول در محاوره قادر خواهند بود که محتوای گفتاری و متنی قابل توجهی در رابطه با موضوعات رایج در سوالات آزمون آیلتس ارائه نمایند.

C1

زبان آموزان در پایان این دوره به این سطح از آمادگی می رسند که با تسلط قابل ملاحظه بر ساختارهای زبانی پیشرفته و تحلیل و بررسی نمونه سوالات آزمون های اخیر آیلتس, تمرین های کلاسی مدون و منسجم و دریافت بازخوردهای تحلیلی مستمر, توانمندی لازم برای کسب نمرۀ 7.5   آزمون را کسب نمایند.

به دوره های Pre-IELTS نیاز دارید؟ با اهداف و چارت دوره های آن اشنا شوید.

فرم درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم مشاوره، قبل از ثبت نام در دوره ها، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش مجموعه گلوکال آیلتس استفاده نمائید.

همچنین می توانید برای مشاوره تلفنی فوری با شماره 0212224541 تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید
مکالمه را شروع کنید
سلام! روی کارشناس مورد نظر کلیک کنید تا بتوانید در WhatsApp  چت کنید.
در ساعات اداری در کمترین زمان پاسخگو هستیم.
ارتبــاط
با مـا
شما
نام
شما
ایمیل
شما
شماره تماس
شما
پیغام
ارســال پیـغــام